Let op: Wegafsluiting van de Gemeentewerf
Hierbij informeren wij u over de geplande afsluiting van een gedeelte van de Gemeentewerf in Berkel Centrum West. Op maandag 3 maart 7.00 uur wordt de weg volledig afgesloten en op vrijdag 14 maart 16.00 uur wordt de weg weer vrijgegeven en toegankelijk voor al het verkeer.
Reden van afsluiting
De afsluiting is nodig om de riolering voor de nieuwe appartementengebouwen aan te sluiten op het bestaande riool.
Belangrijk om te weten
- Vanaf de Oudelandselaan is de Gemeentewerf bereikbaar tot aan de Parkstraat.
- De parkeergarage en parkeerterreinen in het centrumgebied blijven bereikbaar via de Laan van Romen.
Omleidingsroute Deze loopt via de Oudelandselaan → Klapwijkseweg → Boterdorpseweg → Raadhuislaan → Laan van Romen → Gemeentewerf.
Houd rekening met een langere reistijd van minimaal 10 minuten.
Wat doet de gemeente
- De afsluiting van de Gemeentewerf wordt vooraf aangekondigd met borden.
- De omleidingsroute wordt aangegeven met borden.
- We plaatsen extra borden naar parkeergarage en de parkeerterreinen.
- Op vrijdag en zaterdag worden verkeersregelaars ingezet.
- De inwoners van Lansingerland worden op de hoogte gesteld via de gemeentelijke kanalen, zoals de website, social media en digitale nieuwsbrieven.
Wat vragen wij van u? Wij vragen om uw begrip en geduld. Deze afsluiting kan oponthoud veroorzaken.
Melding of vraag over dit werk? Mail ons via berkelcentrum@lansingerland.nl
Wij danken u alvast voor uw medewerking en doen ons uiterste best om de overlast tot een minimum te beperken.
Voor de ondernemers in het gebied
- Informeer uw personeel, leveranciers - en eventueel uw klanten - op tijd.
- Uw leveranciers moeten keren met hun (vracht)wagen. Dit mag alleen onder begeleiding én ter hoogte van “De Warmoezerij”.
- Bespreek dit met uw leveranciers zodat zij niet voor verrassingen komen te staan.
- Vraag ze bij voorkeur om te bevoorraden via de Laan van Romen met kleinere vrachtwagens.