Nieuwe AED in Berkel Centrum dankzij Ooms Makelaars

Nieuwe AED in Berkel Centrum dankzij Ooms Makelaars

 

Winkelcentrum Berkel is sinds kort een AED rijker. De Automatische Externe Defibrillator is geplaatst aan de gevel van het pand tussen Verhage en Fraser Optiek, aan het Westerwater. Een mooie en belangrijke aanwinst voor de veiligheid in het centrum.

De plaatsing van de AED is mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van Ooms Makelaars. Dankzij hun betrokkenheid kunnen omstanders bij een hartstilstand snel en doeltreffend handelen in de cruciale eerste minuten, nog vóórdat hulpdiensten ter plaatse zijn.

Met deze nieuwe AED vergroot het winkelcentrum de veiligheid voor bezoekers, ondernemers en bewoners. Een investering die letterlijk van levensbelang kan zijn.

Dank aan Ooms Makelaars voor het steunen van dit initiatief voor een zorgzamer en veiliger Berkel Centrum.